Laminat parke fiyatları

Laminat parke yeni seri, kalınlık ve modeller gibi faktörlerden fiyat değişiklikleri olabilmektedir. Her bütçeye uygun fiyat seçeneklerimiz bulunmaktadır. Aynı zamanda montajlı ve montajsız parke fiyatı verebilmekteyiz. Laminat parke fiyatları yapmanız gereken firmamızı arayarak veya mail yoluyla parke fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz. Firmamız Laminat parke modellerinin tüm serisini stoklarında bulundurmaktadır. Laminat parke modelleri ve tüm ürünleri sayfamızda bulunmaktadır.

Floorpan parke modelleri 10 çeşitten oluşmaktadır. Her çeşit için fiyat farklılıkları gösterebilir. Size en doğru şekilde bilgi vermemiz için size en yakın şowroomumuzu arayarak detaylı laminat parke fiyat bilgisi alabilirsiniz

Laminat parke fiyatları, kalınlığına ve sınıflarına göre fiyatları değişiyor örneğin ofisinize iyi bir laminat parke döşetmek istiyorsunuz bir işyerine en az AC4 32ci sınıf bir laminat parke döşetmenizi tafsiye ederiz AC4 32ci sınıf laminatlar genelde 8mm ve 10mm veya 12mm dirler AC4 32ci sınıf bir laminat parke işyerinizde veya ofisinizde en az 15 veya 20 yıl kadar kullanabilirsiniz

LAMİNAT PARKE

Laminat parke ahşap malzemenin sıkıştırılarak ev, ofis, büro, daire ve konut zeminlerinde hem estetik hem de ısı yalıtımını sağlamak amacıyla kullanılmaya başlanmıştır. Laminat parke döşeme uygulaması ilk olarak Avrupa ülkelerinde gelişmiştir. Zaman içerisinde üzerinde yapılan çalışmalarla birlikte laminat parke kullanımı artmıştır. İlk zamanlarda estetik kaygı çok fazla önemsenmez iken günümüzde üretilen laminat parke modellerinde ise şıklık, görünüm ve uyumluluk öne çıkmaktadır.

En iyi laminat parke uzun ömürlü, sağlam ve suya dayanıklı laminat parkedir. Laminat parkenin suya dayanıklı olması kullanıldığı ortamda suyun parke ile temasında parkenin işlevsiz hale gelmemesi için son derece önemlidir. Öte yandan laminat parkeler derzli ve derzsiz olarak iki kısımda incelenmektedir. Derzli laminat parkeler birbirine geçmeli olduğundan dolayı kolaylıkla kurulumu yapılmaktadır. Derzli parkelerin kullanım ömrü derzsiz olanlara göre daha uzun olmaktadır. Ayrıca derzli parkeler aşınma, çökme, yıpranma ve kırılmalara karşı da daha fazla dayanıklıdır. Ancak derzsiz laminat parkelerin de avantajları bulunmaktadır. Dolap, masa, raf, koltuk ya da eşyaları kaydırırken zemin tek parça olduğundan dolayı bir takılma söz konusu olmayacaktır. Zeminin tek parça olması temizleme açısından da kolaylıklar sağlar.

LAMİNAT PARKE FİYATLARI

Laminat parke fiyatları birçok faktöre bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Laminat parkenin kalınlığı, kalitesi, markası, cinsi, modeli, kullanım amacı, derzli ya da derzsiz oluşu fiyatı doğrudan doğruya etkilemektedir. En ucuz laminat parke fiyatları parke pazarı farkıyla sizlerin kullanımınıza uygun seçeneklerle sunulmaktadır. Diğer yandan laminat parkelerin satışında metrekare hesabı uygulanmaktadır. Laminat parke metrekare fiyatı da özellikle markadan markaya değişkenlik göstermektedir. Parke Pazarı ile fiyatları karşılaştırma imkanınız olduğu gibi size en yakın parke bayisine de ulaşmanız mümkündür. Böylelikle en hızlı bir biçimde en ucuz laminat parke metrekare fiyatına ulaşabilirsiniz.

Laminat parkelerin suya dayanıklı olması da  fiyat skalasını değiştirmektedir. Sudan hemen etkilenen, kabaran, çatlayan veya kırılan laminat parkelerin fiyatları suya dayanıklı laminat parke fiyatlarına göre daha düşüktür. Her bütçeye uygun laminat parke modellerine doğrudan ulaşmak mümkündür. İster internet üzerinden ister direkt bayiden laminat parkeler satın alınabilir. Her ikisinin de kendine göre avantaj ve dezavantajları bulunmaktadır. Burada önemli olan kaliteyi en uygun fiyata satın alabilmektedir. Derzli laminat parke fiyatları diğer laminat parke fiyatlarına nazaran daha stabil düzeydedir. Fiyat değişkenliği oldukça düşüktür.

LAMİNAT PARKE RENKLERİ

Bugünün insanlarının arzu, istek, estetik ve tercih kaygıları birbirinden farklı olmaktadır. Özellikle de söz konusu laminat parke olunca her şey gözler önüne seriliyor. Mobilyalarla uyumlu mu olacak? Perdeler ve dolaplar parkeden ayrı mı görünmeli? Odanın daha ferah görünmesi için hangi renk parke seçmeliyim gibi sorulara karşılık olarak verilebilecek yanıtlar çok sayıda olmaktadır. Dolayısıyla renk tercihleri konusundaki kararsızlık oldukça yaygındır. En çok tercih edilen laminat parke renkleri daha çok krem, bej, açık kahve, koyu kahve, beyaz, siyah ve diğer krem rengi tonları öne çıkmaktadır.

Renkler daha çok dekorasyon noktasında kişilerin tercihlerine yakınlaşmaktadır. Öte yandan en iyi laminat parke rengi olarak krem, kahverengi ve tonları herkes tarafından hem ofis hem de ev için seçilebilmektedir. Parke renginin seçimi noktasında dikkat edilmesi gereken bazı noktalar bulunmaktadır. Özellikle de mobilya, kullanılan eşyalar ve duvar boyası laminat parke rengini de belirlemektedir.

LAMİNAT PARKE ÇEŞİTLERİ

Laminat parke çeşitleri ve modelleri kendi içerisinde kullanım amacı ve ortamına göre farklılık göstermektedir. Parke Pazarı’nda bulunduğunuz göre kullanım amacı geniş birçok parke çeşiti bulunmaktadır. Genel hatlarıyla toplamda yedi başlıkta laminat parke çeşitlerini inceleyeceğiz.